İlk ve Tek Katy Perry X-tina Hilary Duff ve HSM Fan sitesi.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İlk ve Tek Katy Perry X-tina Hilary Duff ve HSM Fan sitesi.

Christina Aguilera,Katy Perry ve High School Musical Fanı olarak kurulmush İlK ve TeK Fan !!^^

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Herkese merhaba <3

YazarMesaj
alacalight

alacalight

Herkese merhaba <3  Empty
MesajKonu: Herkese merhaba <3    Herkese merhaba <3  EmptyPtsi Şub. 07, 2011 10:04 pm

Merabalar ilk önce kendime hoşgeldin demek istiyorum Very Happy

öhöm öhöm başlayabilirim şimdi Very Happy

ben Yağmur sanırım site kurucusunun ismi de Yağmur Very Happy adaşız yani Very Happy

kocaelinde oturuyorum 13 yaşındayım tüm yarışmacı arkadaşlarıma başarılar diliyorum Very Happy

Koyu bir BEŞİKTAŞLIYIM Very Happy ölümüne bjk <3<3

Kitap okumayı çok severim Very Happy

Alacakaranlık serisini bir çırpıda okudum vampir günlükleri gece evi vampir akademisi vs. buna benzer kitapları çok severim Smile

ayrıca alacakaranlık serisinin son filminin 1. partını heyecanla bekliyorum Very Happy

nickimin bir anlamı yok sadece alacakaranlık ve twilight kelimelerinin karışımı xD

Arkadaşlarım bana kısaca çılgın derler Very Happy

çok dürüstümdür ve o an ne düşündüysem hiç çekinmeden karşımdakinin yüzüne söylerim Very Happy annem hep saflığımdan kaynaklandığını söyler Razz

Müzik dinlemeye bayılırım açıkcası sesimde biraz güzeldir Very Happy müzik benim hayatım diyebilirim Smile

arabesk ve türk sanat müziği hariç her şey dinlerim yerli yabancı fark etmez Very Happy

her şeye rağmen gülerim çünkü hayat geçici sonuçta Very Happy

voleybol basketbol ve futbola bayılırım Very Happy

basketbol dünya şampiyonası süperdi izleyenler bilir Very Happy kerem tunçeri son salisede turnike atarak sırbistanı yenmemizi sağlamıştı Very Happy off süperdi Very Happy

kin tutmaktan nefret ederim Very Happy yaradılanı severim yaradandan ötürü Smile

eğlenmeyi severim alışveriş yapmaya bayılırım heralde sevmeyen kimse yoktur Very Happy

Bilgisayar ve tv ile aram çok iyidir bilmediğim dizi yoktur mesela yerli yabancı tüm dizileri izlerim Very Happy

karanlıktan çok korkarım bide ayy acayip bir karanlık fobim var

ha birde karakalem çizmeye bayılırım zamanım olursa çizdiklerimi buraya koyarım Very Happy

sinemaya gitmeye bayılırımm özellikle korku filmleri sinemada çok sarıyo Very Happy

inşallah Allah izin verirse ilerde Türkçe öğretmeni olmak istiyorum toplumun biraz bilinçlenmeye ihtiyacı var Smile

baştan söyleyeyim lütfen rica ediyorum benimle ''chlek, phortakal , khvi, by ,asi jocuq''gibi kelimelerle konuşmayınız Very Happy

gerçekten bu konu hakkında hassasım Smile beni anlayışla karşılamanızı umuyorum Smile

beni tanıdıkça belki seversiniz belki nefret edersiniz ama nolur yüzüme gülüp arkamdan konuşmayın Very Happy

beni sevmediysen açıklılık ile söyleyebilirsiniz Smile

her kızın sevdiği gibi incik boncukları çok severim Very Happy

bir de ünlülerin parfümleri çok güzel kokuyor özellikle xtinanın öneririm yani Very Happy

koleksiyon yapmayı çok severim dergi koleksiyonu yapıyorum mesela Very Happy yada sticker daha bir sürü var da saymakla bitmez Very Happy

bir de ayrı olarak tavsiye ediyorum ney sesi çok harika insanı başka diyarlara götürüyor rahatlamak isteyenlere tavsiye edebilirim Smile

hayranı olduğum kişiler saymakla bitmez Very Happy

ama lütfen

x-tina <3<3<3<3<3<3
ender arslan (kendisi basketbolcu bilenler bilir:D ) <3<3<3<3
robert pattinson<3<3
tolga çevik <3<3
hayley williams
manga<3
emre aydın <3
şebnem ferah <3<3
kristen stewart
katy perry
beyonce
nina dobrev
paul wesley <3
Ian somerhalder
britney spears
demi lovato
rihanna
taylor momsen
avril lavigne
blake lively
hadise
nicole shherzinger
p!nk
pixie lott

bu isimlere laf atmayınız lütfen sevmeseniz bile Very Happy çünkü onlar konusunda çok hassasım Very Happy

ayrıca sevmediğim bir kaç ünlü var bende onlara laf atmam tabiki ama sevmediğim ünlüleri söylecem Very Happy

justin bieber
taylor lautner
okan bayülgen
emma roberts(robert pattinsona laf attığı için sevmiyorum Very Happy )
miley cyrus -sevmiyorum denemez aslında ama britneyi taklit etmeyi bırakmalı bence -
lady gaga -şarkılar vs güzel ama xtinayla kıyaslanamaz bile Very Happy-

son olarak

gossip girl ve vampire diaries'e bayıldığımı söyliyim:D

umarım herkesle iyi anlaşırız Smile

İYİ FORUMLAR

Herkese merhaba <3
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sevgili Misafirler Merhaba!