İlk ve Tek Katy Perry X-tina Hilary Duff ve HSM Fan sitesi.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İlk ve Tek Katy Perry X-tina Hilary Duff ve HSM Fan sitesi.

Christina Aguilera,Katy Perry ve High School Musical Fanı olarak kurulmush İlK ve TeK Fan !!^^

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Vanessa hudgens bir x-tinacıydı

2 posters
YazarMesaj
WinSoMe
Admin
WinSoMe

Vanessa hudgens bir x-tinacıydı Empty
MesajKonu: Vanessa hudgens bir x-tinacıydı   Vanessa hudgens bir x-tinacıydı EmptyPerş. Ara. 18, 2008 11:18 pm

Q : Sen çocukken hangi şarkıyı ya da şarkıcıyı severdin ? Hala hatırlıyor musun ?

Vanessa : Eğer Celine Dion olmasaydı ben şuan şarkıcı olmazdım. Ailemin Celine Dion CD'lerini çalar ve "The Power Of Love"ı dinlerdim. O zamanlar 7 yaşındaydım. Yaşım biraz daha büyüdüğünde, Christina Aguilera'yı sevmeye başladım. Dünyanın en harika sesine sahip! Yapabildikleri, küçük bedeninden bu sesin çıkması muhteşem! Ve Michael Jackson her zaman bir ilham kaynağıdır. Onunla tanışabilen şanslı biriyim.

Not; HOB DAN ALDIM BU BİLGİYİ SİZDE HOB DAN ALINCA LÜTFEN BUNU BELİRTİN BAZILARI BELİRTİLMEMİŞ BAZILARI BELİRTİLMİŞTİR. EGER BELİRTMEDEN AÇILIRSA KONULAR ÇALINTITI DURUMU SOZ KONUSUDUR VE BU BİR SUÇTUR
(hob dan alıntı)
https://katyperry-xtina.yetkin-forum.com
alacalight

alacalight

Vanessa hudgens bir x-tinacıydı Empty
MesajKonu: Geri: Vanessa hudgens bir x-tinacıydı   Vanessa hudgens bir x-tinacıydı EmptyPtsi Şub. 07, 2011 10:10 pm

christina'ya hayran olmayan var mı ?

Vanessa hudgens bir x-tinacıydı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» vanessa hudgens
» vanessa hudgens
» vanessa hudgens fotoğrafları:
» vanessa ashley ve hilary
» ashley vanessa miley hilary ve hsm resimleri